Twój koszyk: Brak produktów Do kasy

MD Gusto

1.Sklep internetowy mdgusto.pl jest własnością firmy:

 

 

            M&D Gusto
            ul. Leśna 10/10
            64-550 Duszniki

NIP 787-200-54-14
            REGON 301454722

Aktualny wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Duszniki dokonano pod numerem 001390


Centrum logistyczno magazynowe oraz Biuro Handlowe mieści się w Gołuskach przy ul. Klonowej 9,
tam prosimy kierować wszelką korespondencję , reklamacje i zwroty.

 

 

2.Nabywcą może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma, która wypełni prawidłowo formularz rejestracyjny na stronie internetowej mdgusto.pl

  

3.Przedstawiane w sklepie towary nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 Kodeksu Cywilnego.

 

4.Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).


5. Firma M&D Gusto zastrzega sobie prawo dokonywania zmian cen, bądź niezrealizowania zamówienia, jeżeli cena stanowi wynik pomyłki.

6. Firma M&D Gusto zastrzega sobie prawo doliczenia opłaty logistycznej przy zakupach do 1000 zł w kwocie 20 zł , a przy sprzedaży produktu "dostępnego od ręki" i odbieranego przez konsumenta bezpośrednio u producenta w kwocie max. 100 zł.

 

7.Wszystkie produkty są nowe i posiadają gwarancję producenta lub sprzedawcy - w przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności , a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań należy odesłać na w/w adres .

8.Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu, do każdego zamówienia jest dołączana faktura VAT .

 

9.Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, z tym że zamówienia złożone po godz. 16 w dni powszednie będą przyjęte do realizacji po godz. 10 dnia następnego - umowa staję się wiążąca po potwierdzeniu złożonego zamówienia.


10.Termin realizacji zamówienia jest zależny od danego produktu i producenta, zazwyczaj nie przekracza 7 dni roboczych. Klient jest o terminie oczekiwania na produkt bezzwłocznie informowany.

11.W przypadku niektórych towarów mało popularnych zamówienie zostanie zrealizowane po wpłacie 30% zaliczki lub pełnej kwoty , która w przypadku rezygnacji klienta, nie podlega zwrotowi.

 

12.Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia złożonego przez nowego Klienta jest określenie rodzaju i ilości zamawianych towarów oraz prawidłowe wypełnienie i przesłanie formularza zamówienia.

 

13.W przypadku wystąpienia niejasności dotyczących przesłanych formularzy sklep  zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji lub zmiany warunków zamówienia. O zaistnieniu takiej sytuacji firma M&D Gusto zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta.


14. Pozostawiamy klientom do wyboru kilka dodatkowych form składania zamówień

 • przesłanie drogą internetową wypełnionego formularza znajdującego się na stronie internetowej Sklepu wraz z danymi osobowymi lub danymi firmy i podaniem numeru telefonu oraz z adresu e-mail
 • przesłanie drogą e-mailową zamówienia wraz z danymi osobowymi lub danymi firmy i podaniem numeru telefonu oraz zwrotnego adresu email 
 • telefonicznie pod numerami Biura Handlowego

 


15.Kupując w naszym sklepie mogą Państwo dowolnie wybierać formy płatności w zależności od własnych preferencji oraz od wybranego sposobu dostawy/odbioru zamówionego towaru:


a) Przelew bankowy - przelew należności na konto sklepu mdgusto.pl po otrzymaniu potwierdzenia dostępności towaru

ING Bank Śląski  48 1050 1520 1000 0090 7422 7258

Towar wysyłamy dopiero z chwilą wpłynięcia na konto pełnej płatności wraz z kosztami wysyłki.
b) Gotówka przy odbiorze - z naszego magazynu lub przy dostawie naszym transportem.

c) Pobranie (Kurier) - Płatność gotówką przy odbiorze paczki (tylko przesyłki

kurierskie) za dodatkową opłatą - nie dotyczy wysyłek z magazynu producenta

tu wymagana forma płatności przelew .


Nie akceptujemy płatności kartami płatniczymi i kredytowymi
przy odbiorze własnym !16. Na terenie Poznania i okolic oferujemy transport własny w cenie 50 zł .

Przy zakupach powyżej 5000zł - transport gratis.

Poza tym obszarem przesyłki małogabarytowe realizujemy firmą kurierską DHL w cenie 50 zł.

17.Wszystkie przesyłki wysyłane do Państwa kurierem są odpowiednio zapakowane i  ubezpieczone!

18.Przesyłki gabarytowe oraz większe zamówienia realizujemy transportem własnym  lub firmą spedycyjną DACHSERkoszt wysyłki 1 palety ( wymiary 120x80x100 ) do 100kg to 170 zł


19.Koszt przesyłki niestandardowej jest uzależniony od rodzaju towaru ( rozmiar, waga , materiał z jakiego jest wykonany ). Klient po złożeniu zamówienia jest niezwłocznie o nim informowany - wcześniejsze wyceny transportu odpowiadamy na zapytania mailowe lub telefoniczne 


20.Ceramikę sugerujemy swoim klientom wysyłać na palecie ze względu na duże ryzyko potłuczenia towaru

 

21.Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 Kupujący ma prawo dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 w/w ustawy.

Prawo to przysługuje tylko wtedy gdy:

a) towar znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu,

b) towar nie nosi śladów używania,

c) towar nie posiada wad, z wyjątkiem tych, które stanowią podstawę do reklamacji,

d) kupujący dołączył paragon/Fakturę VAT - dowód zawarcia umowy.

 

22.Zwrot ceny produktu nastąpi w terminie 14 dni od chwili jego otrzymania  przekazem pocztowym lub przelewem. Koszt dostawy oraz zwrotu produktu pokrywa kupujący. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

23.Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej protokołu reklamacyjnego w momencie odbioru przesyłki , a zwrot kosztów uszkodzonego towaru nastapi po wypłacie odszkodowania przez firme ubezpieczeniową , która ubezpiecza przesyłki ( zazwyczaj do 30 dni ) .

 

24.Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.25.Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i są wyłączną własnością tychże firm.

26.Sklep Mdgusto.pl zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów w opisach produktów i umieszczonych zdjęć, ich zawartość może się różnić od sprzedawanego elementu wyposażeniem, stroną, kolorem itd.

 

 • kolo
 • keramag
 • roca
 • duravit
 • blue
 • hansgrohe
 • grohe
 • kludi
 • tres
 • kolo
 • następne

Projekt współfinansowany ze środków Starosty Szamotulskiego